Vlčata

Vlčata jsou malí skauti ve věku od 6 do 11 let. V dnešní době tvoří vlčecí část oddílu dvě družinky – jsou to Čápi a Káňata. Čápi navštěvují mladší vlčata a Káňata ti starší. Na našich vlčecích schůzkách se zaměřujeme hlavně na různorodý pestrý program. Luštíme šifry, hrajeme zábavné hry během kterých poznáváme sami sebe i své kamarády. Stmelujeme náš kolektiv, poznáváme stromy a květiny, učíme se vázat uzly, orientovat se podle mapy a buzoly a umět se chovat v přírodě. Chodíme na výlety a sportovní a kulturní akce. To vše přiměřeně našemu věku a schopnostem!

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
1700 - 1900 Čápi Káňata

Svěltušky

Pokud je ti mezi 6 a 11 lety přijď k nám do družinky světlušek! Poznáš spoustu nových kamarádek ve svém věku a zažiješ fůru srandy. Nejen, že si zahraješ zajímavé hry a protáhneš svaly, ale naučíš se i nové dovednosti a poznáš krásy přírody. Jezdíme na výlety i vícedenní výpravy, chodíme do kina, divadla a na zajímavé výstavy. Jsme tvořivé, tak vyrábíme krásné rukodělky. Účastníme se oddílových i střediskových akcí.

Pokud si nemůžeš vybrat mezi výtvarným či hudebním, sportovním nebo přírodovědným kroužkem, přijď k nám, tady máš vše pohromadě ☺

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
1630 - 1830 Sedmikrásky
1700 - 1900 Bledulky Sasanky