Skauti - Židenice
Popisek
Popisek
Popisek

Skauti

Skauti jsou kluci ve věku od 12 do 15let. Na svých schůzkách se zaměřují zejména na zlepšení dovedností získaných ve vlčatech. Zárověn získavají nové poznatky, díky programu, který je tvořen přímo pro ně.

Na schůzkách hrajeme různé hry, které rozvíjí osobnost každého člena a jeho fyzickou zdatnost. Je kladen velký důraz na práci v týmu.

Schůzky jsou vedeny družinovými rádci - kterým je 16let a kteří mají nezbytnou kvalifikaci v podobě rádcovských kurzů

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
1700 - 1900 Rysi Vlci

Skautky

Skautky jsou holky od 12 do 15 let. Každý týden se pravidelně schází na družinových schůzkách, kde spolupracují, tvoří, učí se novým dovednostem i vědomostem. Skaut je pro nás zájmovým kroužkem všech kategorií - vyrábíme, sportujeme, trávíme čas na vzduchu v přírodě, hrajeme hry, které nás baví, a zažíváme plno dobrodružství. Máme tu spoustu dobrých kamarádek o které se můžeme kdykoli opřít nebo společně zajít do kina.

Chceš být jednou z nás? Přijď se za námi podívat!

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek
1800 - 2000 Konvalinky

přidej se!

Zprávy ze střediska
Návštěva z Belgie
27.7.2018

Tábor 94. oddílu přivítal návštěvu belgických skautů a skautek. Není těžké poznat, kteří jsou kteří :-)... [více]

Slibový rituál
10.07.2018

Na dívčím táboře proběhl slavnostní slibový oheň, kde složilo svůj slib 12 světlušek a dvě skautky. Je to velká věc pro oddíl, ale hlavně obrovský závazek pro ně samotné. Zárove... [více]

Ahoj po prázdninách
31.08.2017

Letí prázdniny končí, na táborech složila řada mladších členů svůj skautský slib a my máme radost , že je nás tolik. Pro velký zájem dokonce otvíráme další družinku skautů. Tě... [více]