Chceš začít chodit do skautu?

Chceš s námi zažívat spoustu dobrodružství? Jezdit na výlety, vícedenní výpravy, letní tábory, chodit si každý týden hrát s vrstevníky a naučit se spoustu užitečných dovedností na družinové schůzky?

Naše středisko je rozděleno na dva oddíly - dívčí a chlapecký, neboť každý má jiné zájmy a potřeby - kluci častěji hrají různé bojovky a dívky si naopak rády vyrobí nějakou rukodělku. Máme však i mnoho společných akcí a naše oddíly se stále stýkají a spolupracují.

Pokud se chceš podívat, jak to u nás chodí, přijď na naši oddílovou schůzku, která se koná každou první středu v měsíci v 17:00 na naší klubovně Pod Bílou horou.

Nebo kontaktuj vedoucí oddílů

nebo oddílové webové stránky obou oddílů
www.30dbo.cz nebo www.94bo.cz .

Kolik času stojí skautování?

Schůzky probíhají po celý školní rok a to vždy jednou týdne. Dále bývá přibližně jednou měsíčně vícedenní výprava (obvykle třídenní). Během hlavním prázdnin je to potom tábor, který mají kluci na tři týdny a holky na dva.

Kolik peněz stojí skautování?

Není to nic finančně náročného ... na rok se platí příspěvek na elektřinu, topení a vybavení klubovny 550,- (v ceně je i zahrnutý skautský časopis), a pak si děti samy platí výlety (většinou kolem 50,-), vícedenní výpravy (za ubytování, jízdné a jídlo většinou kolem 300,-).

Pokud si myslíš, že by ses chtěl stát skautem, tak neváhej a dojdi na oddílovou schůzku, která se koná každou první středu v měsící na klubovně pod Bílou horou (mapka), nebo jestli máš jakýkoli dotaz, tak klidně napiš, vše Ti rádi vysvětlíme.

Přihláška ke stažení

• Zde si můžete stáhnout přihlášku do skautu

Projekt nových kluboven
14.11.2018